Основна мета курсу полягає у формуванні цілісної системи знань і навичок з права України, сформованого на базі сучасних досягнень юридичної науки, надання знань з питань загальної теорії держави та права, їх сутності, форм та співвідношення, вивченні основних прав і свобод громадян України, безпосередньої та представницької демократії, форм державного і територіального устрою України, системи органів державної влади та місцевого самоврядування, а також засвоєння основ таких галузей права, як цивільне, трудове, шлюбно-сімейне законодавство та інші.

Процеси розбудови суверенної Української держави, діяльність, спрямована на створення національної гуманістичної системи права, вимагають знання і розуміння процесів державотворення, основних принципів, закономірностей і напрямів розвитку державних інститутів і громадянського суспільства. Зміни в соціально-економічній системі і державному ладі, перехід до ринкових відносин, місцевого самоврядування зумовили зміни в мотивації та методах державного управління - воно не зводиться лише до прямого управління економікою та соціально-культурною сферою, прямого управління діяльністю окремих підприємств і установ з боку центральних і місцевих державних органів на основі принципу "влада - підкорення". Відбувається процес розроблення заходів, спрямованих на стимулювання самостійності в діяльності підприємств і установ, пошук напрямків заохочення такої діяльності, шляхів її державного регулювання. Метою вивчення дисципліни «Право в публічному управлінні» є в отримання комплексу юридичних, економічних, політологічних, психологічних та інших знань. Основою юридичної підготовки є курс «Право в публічному управлінні», який передбачає вивчення загальних положень з теорії держави і права, конституційного та адміністративного права.

Метою викладання навчальної дисципліни «Право» є формування знань щодо теоретичних і практичних засад теорії держави і права, провідних галузей права України, правового регулювання економіки, юридичного забезпечення підприємницької та господарської діяльності, формування правової свідомості та правової культури студентської молоді.


Основна мета навчальної дисципліни «Земельне право» – оволодіння теорією і методологією земельного права, вивчення законодавства у галузі землекористування, охорони та відтворення земельних ресурсів, формування навиків його застосування на практиці, вироблення у слухачів нового якісного стану екологічного мислення, формування культури особистості, яка проявляється в її еколого-правовій свідомості, мисленні, поведінці та практичній діяльності. 

Земельне право є однією з найскладніших та найдинамічніших у своєму розвитку галузей українського права. Для того, щоб дійсно фахово розуміти земельне право треба знати і земельне право як науку, і земельне законодавство, і землевпорядкування як специфічну технічну галузь.А до того ж знати особливості регулювання земельних правовідносин,розбиратися у тенденціях земельної законотворчості і правозастосовчої практики.

Предметом дисципліни є вивчення основних точок зору сучасної юридичної думки про виникнення держави і права, поняття системи права та її внутрішньої організації, характеристики джерел права як зовнішньої форми його вираження, визначення місця та ролі права в урегулюванні різноманітних суспільних відносин.


«Правові питання діяльності менеджера» - вибіркова навчальна дисципліна, вивчення якої є важливою складовою сучасної освіти студентів, яка набуває особливого значення у зв’язку з розвитком євроінтеграційних процесів, формування і наближення основ національного законодавства до загальносвітових правових цінностей. 

У межах цього курсу здобувачі вищої освіти формують загальні та професійні компетентності, а саме опановують знання зі специфіки інтелектуальної власності як результату інтелектуальної творчої праці людини у будь-якій сфері людської життєдіяльності.